מהו חוק המשיכה ואיך להשתמש בו לטובתינו?

חוק המשיכה הוא מושג רב עוצמה המצביע על כך שדומה מושך דומה. הוא מבוסס על הרעיון שלמחשבות ולרגשות שלנו יש את היכולת למשוך חוויות מתאימות לחיינו. במילים פשוטות, זה אומר שאם נמקד את המחשבות והאנרגיה שלנו בתוצאות חיוביות, סביר יותר שנמשוך חוויות חיוביות. לעומת זאת, אם נתעכב כל הזמן על מחשבות ורגשות שליליים, אנו צפויים למשוך חוויות שליליות.

חוק המשיכה פועל על פי העיקרון שהיקום מורכב מאנרגיה רוטטת. המחשבות והרגשות שלנו פולטים תנודות משלהם, והרטטים האלה מושכים תדרים דומים. זה אומר שהמחשבות והרגשות שלנו הם כמו מגנטים, מושכים חוויות שמתואמות עם המחשבות והרגשות הדומיננטיים שלנו.

כדי לרתום את כוחו של חוק המשיכה, חשוב להיות מודעים למחשבות ולרגשות שלנו ולבחור במודע בחיוביים. על ידי התמקדות במה שאנחנו רוצים ולא במה שאנחנו לא רוצים, אנחנו יכולים ליישר קו עם התנודות החיוביות של היקום ולמשוך את הדברים שאנחנו רוצים. זה מצריך תרגול מיינדפולנס והתכוונות במחשבות ובפעולות שלנו.

חוק המשיכה הוא חוק שקיים מאז ומעולם, הוא אחד מחוקי היסוד בטבע המניעים את העולם, החוק הזה מוכר כבר אלפי שנים בעיקר לגורואים, מורי רוח, מנטורים ואנשים מצליחים שמינפו את החוק הזה לטובתם.

ב2006 יצאה לעולם הספר של רונדה בירן – "הסוד" שנהפך לאחד מרבי המכר בעולם, הסוד מתעסק בחוק המשיכה ואיך הוא משפיע על חיינו בכל תחומי החיים, חוק זה פועל תמיד בין אם אנחנו מודעים אליו או לא.

המדע כבר הוכיח שהיקום שלנו הוא שדה אלקטרו מגנטי אחד גדול ואחד מחוקי היסוד הם חוק המשיכה, לחוק זה יש המון משתנים אבל בגדול כולנו עשויים מאותו תדר אלקטרו מגנטי. התדר משדר תדר מסויים ימשוך אליו את התדרים שדומים לו וזה מתייחס לכל תחום בחיים .
הכל מתנהל לפי חוק זה, החל מהכוכבים ודרך המסלול שהם נעים בהם ועד מרמת המחשבה שמושכת מחשבה דומה או רגש שמושך את אותו הרגש .

אומנם הסרט הסוד עשה טובה ענקית לאנושות שהגביר את המודעות לחוק המשיכה ונתן דוגמאות לכך שהוא עובד אבל הוא לא לימד בצורה נכונה איך להשתמש בו והרבה אנשים חוו תסכול שלא הצליחו למשוך את המציאות הרצויה.
הקונספט שחוק המשיכה מביא איתו משנה את התפיסה לעולם באופן משמעותי עד כדי כך שרבים אומרים שזה ישנה את העולם כולו בשנים הקרובות.

התפיסה של חוק המשיכה עובדת בצורה כזאת, היקום כולו מורכב משדה מגנטי אחד וכולנו מחוברים זה לזה פיזית ותודעתית ובגלל זה אנחנו אלה שיוצרים את המציאות שלנו מהמחשבה לעולם הפיזי ולא ההפך יש המחנים את החוק הזה כחוק ההשתקפות, מה שאנחנו מרגישים וחושבים הוא תוצר של מה שקורה בעולם הפיזי.
חשוב להדגיש – אנחנו מושכים לחיינו את מי שאנחנו ולאו דווקא את מה שאנחנו חושבים עליו

בשביל למשוך את המציאות הרצויה אנחנו צריכים להיות מכוונים מבחינת מילים, מחשבות, רגשות ופעולות התואמות את מה שאנחנו מכוונים אליו.

איך עובד חוק המשיכה ההסבר המדעי

המדע כבר הוכיח שהיקום שלנו הוא שדה אלקטרו מגנטי אחד גדול הפועל משדה אנרגיה רוטטת ברמות שונות .

חומר פיזי כמו למשל הגוף שלנו או כל עצם פיזי מורכב מאותה אנרגיה בדיוק, פשוט בקצב הרבה יותר איטי של רטט.
האנרגיה נדחסה לצורה כזאת שהיא יכולה להתגשם בעולם הפיזי ומאפשרת לנו לתפוס את אותו עצם בעזרת חמשת החושים שלנו ( לגעת, לראות, לשמוע להריח וכו' )

נכון שקשה לנו לתפוס שמה שבאמת מוחשי ומוצק הוא לא באמת מוצק אם נסתכל לעומק נכח לצורך הדוגמא את הגוף שלנו נתחיל ונראה שהוא מורכב מעור בשר ועצמות לאחר מכן אם נסתכל יותר לעומק אם מיקרוסקופ נראה שהגוף עשויי מתאים, התאים עשויים ממולקולות, המולקולות עשויות מאטומים שבתוך אותם אטומים יש גרעין של אנרגיה רוטטת שמתקיימת לחצי שניה ונעלמת כל פעם ממש כמו פעימות.

אם ניקח שלב אחד קדימה נגלה שהאוויר שסבבינו הוא מאותה אנרגיה והאוויר שבסביבה הקרובה לגופינו נקראת הילה היא מקיפה אותנו כל הזמן קשה לראות את זה בעין רגילה אבל יש היום המון מצלמות עם רגישות גבוהה שיכולות לראות את זה בקלות, מה שיותר מעניין שהילות נצבעות בצבעים שונים קרי המחשבות וההרגשות שלנו בעיני המצלמה, כלומר שלרגשות והמחשבות שלנו יש קשר ישיר עם מה שקורה בעולם הגשמי אחרי הכל אנחנו בנויים מאותו החומר.

לוח חזון מספק יתרונות רבים ריכזנו כאן את היתרונות של לוח חזון אישי

גילוי חלומותיכם: ''שאלו, האמינו, קבלו''

גילוי החלומות שלנו כרוך בתהליך בן שלושה שלבים: לבקש, להאמין ולקבל. הצעד הראשון הוא לבקש מהיקום את מה שאנחנו רוצים. זה דורש בהירות וספציפיות ברצונות שלנו. עלינו להיות ברורים לגבי מה אנחנו באמת רוצים ולהיות מוכנים להביע זאת בפני היקום. על ידי הצהרה ברורה של כוונותינו, אנו מאותתים ליקום מה אנו רוצים, וזה מניע את תהליך הביטוי.

השלב השני הוא להאמין שהחלומות שלנו אפשריים וכבר בדרך אלינו. אמונה היא מרכיב מכריע בחוק המשיכה. אם יש לנו ספק או אמונות מגבילות לגבי הרצונות שלנו, אנחנו חוסמים את זרימת הביטוי. חיוני לטפח אמונה חזקה שהחלומות שלנו לא רק אפשריים אלא גם בהישג ידנו. אמונה זו ממגנטת את הרצונות שלנו ומחזקת את תהליך הביטוי.

השלב האחרון הוא לקבל את הרצונות שלנו בהכרת תודה ובזרועות פתוחות. זה אומר להיות פתוחים לקבל שפע ולאפשר לעצמנו להרגיש ראויים לחלומות שלנו. לפעמים, אנו עשויים לקבל את הרצונות שלנו בדרכים בלתי צפויות או בצורות שונות ממה שדמיינו בתחילה. חשוב לסמוך על חוכמת היקום ולאמץ את ההזדמנויות שנקרות בדרכנו. על ידי הבעת הכרת תודה על מה שיש לנו ועל מה שבדרך, אנו יוצרים אנרגיה חיובית שמעצימה את תהליך הביטוי.

האם נוכל למשוך כל דבר שנרצה?

חוק המשיכה מציע שיש לנו את הכוח למשוך כל דבר שאנו רוצים לחיינו. עם זאת, חשוב להבין שזה לא אומר שאנחנו יכולים פשוט להצמיד את האצבעות ולהפגין באופן מיידי כל מה שנרצה. חוק המשיכה פועל במסגרת חוקי היקום ועקרונותיו.

אמנם יש לנו את היכולת למשוך שפע, הצלחה, אהבה ואושר, אבל ישנם גורמים מסוימים שבאים לידי ביטוי. ראשית, הרצונות שלנו חייבים להתיישר עם האני האותנטי שלנו ולהיות בהרמוניה עם הערכים והאמונות שלנו. אם אנחנו רודפים אחרי משהו שנוגד את הטבע האמיתי שלנו, זה עשוי להיות מאתגר יותר למשוך אותו לחיינו.

בנוסף, הרצונות שלנו חייבים להיות בקנה אחד עם הטוב הגדול ולא לפגוע באחרים או לפגוע ברצונם החופשי. חוק המשיכה מעודד אותנו להגשים את חלומותינו תוך כיבוד זכויות ורווחתם של אחרים. חשוב שתהיה כוונה ומטרה ברורה מאחורי הרצונות שלנו, כדי להבטיח שהם יהיו לטובתם הגבוהה ביותר של כל המעורבים.

יתר על כן, חוק המשיכה פועל בשילוב עם הפעולות שאנו נוקטים. לא מספיק רק לאחל למשהו; עלינו גם לנקוט בפעולה מעוררת השראה לקראת המטרות שלנו. על ידי יישור מחשבות, רגשות ופעולות שלנו, אנו יוצרים כוח רב עוצמה שמניע אותנו לעבר הרצונות שלנו.

כוחה של חשיבה חיובית: האם היא באמת כל כך משפיעה?

חשיבה חיובית זה כבר כלי רב עוצמה לצמיחה והגשמה עצמית. אבל האם זה באמת כל כך משפיע? התשובה היא כן!
למחשבות שלנו יש השפעה ישירה על הרגשות, הפעולות והרווחה הכללית שלנו. כאשר אנו מתמקדים באופן עקבי במחשבות ובאמונות חיוביות, אנו יוצרים אנרגיה חיובית ומושכים תוצאות חיוביות לחיינו.

מחקרים הראו שחשיבה חיובית יכולה לשפר את בריאותנו הנפשית והפיזית. חשיבה חיובית נקשרה לרמות נמוכות יותר של מתח, סיכון מופחת לדיכאון ומנגנוני התמודדות טובים יותר במצבים מאתגרים. כאשר אנו בוחרים לראות בכשלים הזדמנויות לצמיחה ולשמור על השקפה אופטימית, אנו מצוידים טוב יותר לנווט את העליות והמורדות של החיים.

לחשיבה חיובית יש גם תפקיד מכריע ביכולת שלנו להשיג את המטרות שלנו. כאשר אנו מאמינים בעצמנו וביכולות שלנו, יש סיכוי גבוה יותר שננקוט את הפעולות הנדרשות כדי להפוך את החלומות שלנו למציאות. על ידי התמקדות במה שאנו רוצים להשיג במקום להתעכב על מגבלות ומכשולים, אנו פותחים את מלוא הפוטנציאל שלנו ופותחים את עצמנו לאפשרויות גדולות יותר.

יתרה מכך, לחשיבה חיובית יש השפעה אדוקה על מערכות היחסים והאינטראקציות שלנו עם אחרים. כאשר אנו מקרינים חיוביות, אנו מושכים אנשים בעלי דעות דומות ומטפחים קשרים הרמוניים. על ידי גישה לקונפליקטים באמפתיה ובגישה חיובית, אנו יכולים למצוא פתרונות שיועילו לכל הצדדים המעורבים.

איך רגשות משפיעים על חוק המשיכה?

אנחנו כבר יודעים ומכירים שלמחשבה יש כח שמשדר אנרגיה, אגב אפשר למדוד את זה על ידי מיכשור שבוחן את גלי המוח אבל מה עם הלב שלנו ?

גם ללב שלנו יש שדה אלקטרו מגנטי שרק לאחרונה היה ניתן למדידה, למעשה גילו שאנרגיה של רגשות גדולה ב150% מזו של המוח, זאת אנרגיה שיוצאת מאזור הלב , מתפשטת למרחק של קילומטרים מגופינו ומשפיעה גם על הDNA  שלנו ומבנה האטומים.

עכשיו שאנחנו מבינים שחוק המשיכה עובד על אנרגיה בצורות ותדרים שונים ואנרגיה נמשכת לאנרגיה שדומה לה אנחנו יודעים איך להשתמש בזה, ככל שנחזור על אותו רגש מחשבה או פעולה ונפלוט את אותו אות מגנטי החוצה נמשוך אנרגיה דומה .

תחשבו על זה- ההתמקדות שלנו במשהו מסוים יוצרים מחשבות רגשות מילים ומעשים, הם קובעים את התדר שאנחנו פולטים החוצה, ובכך מושכים או אפילו מרחיקים את מה שהתמקדנו בו מאיתנו .

אנחנו לא מדברים פה על רוחניות או מיסטיקה אנחנו מדברים פה בתיאור פיזיקלי מוכח בין התודעה שלנו לבין החומר האנרגטי שממנו מורכב היקום שאנו חיים בו.

איש בעל הגשמה עצמית והצלחה באמצעות חוק המשיכה

כיצד להשתמש בהדמיה כדי להגביר את חוק המשיכה

הדמיה היא טכניקה רבת עוצמה שיכולה לשפר מאוד את האפקטיביות של חוק המשיכה. זה כרוך ביצירת דימויים מנטאליים חיים של התוצאות הרצויות שלנו ושקיעת עצמנו בחוויה שכבר השגנו אותן. על ידי הפעלת החושים והרגשות שלנו, אנו מיישרים את המחשבות והרגשות שלנו עם המטרות שלנו, ובכך מושכים אותם אל המציאות שלנו.

כדי להתחיל להשתמש בהדמיה, מצאו מרחב שקט ונוח שבו תוכלו להירגע ולהתמקד. עצמו את העיניים וקחו כמה נשימות עמוקות כדי לרכז את עצמכם. לאחר מכן, דמיינו בפירוט איך זה ייראה, ירגיש ונשמע כדי לקבל את התוצאה הרצויה. דמיינו כל היבט שלו, מהרגשות שתחוו ועד לפרטים הספציפיים של המצב.

בזמן שאתה מדמיין, הפוך את החוויה לאמיתית וחיה ככל האפשר. דמיינו את עצמכם בסצנה, שקועים במלואם בשמחה ובסיפוק שהשגתם את המטרה שלכם. הפעילו את כל החושים שלכם – ראו את הצבעים, שמע את הקולות, הריח את הריחות והרגיש את התחושות. ככל שההדמיה שלך מפורטת וחיה יותר, כך האות שאתה שולח ליקום חזק יותר.

חשוב להחזיק ברגשות ובאמונות החיוביים הקשורים להדמיה שלך. הרגישו את ההתרגשות, הכרת התודה והביטחון כאילו התוצאה הרצויה שלכם כבר הפכה למציאות. יישור רגשי זה חיוני למשוך את מה שאתה רוצה.

עקביות וחזרה הם המפתח בתרגול הדמיה. הקדישו זמן ייעודי מדי יום כדי לדמיין את המטרות שלכם, והפכו אותו לחלק קבוע מהשגרה שלכם. ככל שתשקעו יותר בחוויה ותאמינו באמת באפשרות שלה, כך גדל הסיכוי שתביאו לידי ביטוי את הרצונות שלכם.

איזה תפקיד ממלאת הכרת תודה בחוק המשיכה?

להכרת תודה יש תפקיד מכריע בחוק המשיכה. זהו הזרז העוצמתי שמגביר את יכולתנו לבטא את הרצונות שלנו. כאשר אנו מטפחים תחושת הכרת תודה, אנו מעבירים את המיקוד שלנו ממה שחסר לנו למה שכבר יש לנו, ובכך יוצרים חשיבה חיובית ושופעת.

על ידי הבעת הכרת תודה על הברכות והשפע בחיינו, אנו מושכים עוד מאותו הדבר. הכרת תודה פועלת כמגנט, שואבת דברים נוספים שיש להודות עליהם. הסיבה לכך היא שהיקום מגיב לרטט ולאנרגיה שלנו, וכאשר אנו נובעים הכרת תודה, אנו מושכים נסיבות והזדמנויות שמתיישרות עם התדר הזה.

תרגול הכרת תודה עוזר לנו גם לשמור על מצב של שמחה וסיפוק. כאשר אנו מעריכים את הרגע הנוכחי ומכירים בברכות שיש לנו, אנו חווים תחושות של אושר והגשמה. הרגשות החיוביים האלה מעלים את הרטט שלנו ופותחים אותנו לקבל עוד יותר ברכות בתמורה.

יתרה מזאת, הכרת תודה עוזרת לשנות את נקודת המבט שלנו מצורת חשיבה של חוסר לזו של שפע. במקום להתמקד במה שאין לנו, אנחנו מתמקדים במה שיש לנו, והשינוי הזה בהלך הרוח יוצר תחושת שפע שמחלחלת לכל תחומי חיינו. אנו מתחילים לשים לב ולהעריך את השפע הסובב אותנו, בין אם זה בצורה של מערכות יחסים, הזדמנויות או רכוש חומרי.

שילוב של תרגול הכרת תודה בחיי היומיום שלנו יכול להיות פשוט כמו ניהול יומן הכרת תודה, שבו אנו רושמים שלושה דברים שאנו אסירי תודה עליהם בכל יום. תרגול זה עוזר לחוט מחדש את המוח שלנו כדי להתמקד בהיבטים החיוביים של חיינו ומאמן אותנו לחפש את הברכות אפילו בדברים הקטנים ביותר.

טעויות נפוצות בעת יישום חוק המשיכה: כיצד נוכל להימנע מהן?

חוסר אמונה ועקביות:
טעות נפוצה אחת שאנשים עושים בעת יישום חוק המשיכה היא חוסר אמונה ועקביות. חשוב להיות עם אמונה בלתי מעורערת בתהליך ולהאמין שמה שאנו חפצים בו כבר בדרך אלינו. ספק וחוסר עקביות עלולים לערער את הביטויים שלנו. כדי להימנע מכך, עלינו לטפח אמונה חזקה בחוק המשיכה ולתרגל באופן עקבי את הטכניקות שמיישרות אותנו עם הרצונות שלנו.

התמקדות בחוסר:
טעות נוספת היא התמקדות מתמדת במה שחסר לנו ולא במה שאנו רוצים. חוק המשיכה מגיב למחשבות ולרגשות הדומיננטיים שלנו, כך שאם אנו מתעכבים כל הזמן על מה שאין לנו, אנו מושכים יותר חוסר לחיינו. במקום זאת, אנחנו צריכים להעביר את המיקוד שלנו למה שאנחנו רוצים ולדמיין לעצמנו כבר את זה. על ידי הפניית מחשבותינו לעבר שפע והכרת תודה, נוכל להימנע מהטעות הזו ולמשוך את מה שאנו באמת רוצים.

הזנחת פעולה בהשראתה:
חוק המשיכה עוסק לא רק ברצון והדמיה, אלא גם בפעולה בהשראת המטרות שלנו. אנשים רבים עושים את הטעות שהם מחכים שהרצונות שלהם יופיעו בקסם מבלי להתאמץ. אמנם הדמיה וחשיבה חיובית חשובות, אך עלינו גם לנקוט בצעדים מעשיים לקראת המטרות שלנו. על ידי יישור פעולותינו עם הרצונות שלנו, אנו מראים ליקום שאנו מוכנים לקבל ולהגשים את החלומות שלנו.

אז איך להשתמש בחוק המשיכה לטובתנו ?

כמו שהבנו במאמר כולנו עשויים מאותו החומר, המחשבות והרגשות שלנו מייצרות את התדר שאנו נמצאים בו ומה שנשאר לנו לעשות בכדי לזמן את הדברים שאנחנו רוצים זה להיות בתדר גבוה מה שימשוך לחיינו עוד אירועים ודברים עם תדר דומה

הנה כמה טיפים שיעזרו למשוך את המציאות הרצויה

 1. מחשבות כוח – הרגילו את עצמכם לחשוב בצורה חיובית על כל סיטואציה, המושג "מחשבת כח" נוצר מזה שאנחנו נותנים הסבר אחר וחיובי למחשבות שלנו ולאירועים שקורים לנו.

 2. נשימות – אחד הדברים החשובים הם נשימות עמוקות במהלך היום, נשימות עמוקות גרמות לנו להכניס יותר חמצן למוח מה שעוזר בחרדות וסטרס. 
  בצעו לפחות כמה דקות ביום תרגלי נשימות עמוקות, רצוי במקום עם אוויר נקי שנותן לכם רוגע.

 3. לוח חזון אישילוח חזון הוא כלי שעוזר לנו לייצר מחשבות ורגשות חיוביים כלפי המטרות שלנו, אנחנו מסתכלים על לוח עם תמונות ומשפטים שאנחנו יצרנו שמשקף את החלומות שלנו ומעורר אצלנו רגשות חזקים מה שמגביר את יכולת משיכת המציאות הרצויה.
  "לוח חזון הסוד" – ע"פ הסוד יש מספר כלים שיכולים לעזור ליצור את המציאות הרצויה אחד מהם הוא לוח חזון. 

 4. אנרגיה גבוה – שמרו תמיד על חיוך מצב רוח טוב ותדאגו להיות נחמדים ונעימים לסביבה, הסיבה לכך שככל שהאנרגיה יותר גבוה ככה היא מגיעה יותר רחוק וכשאנחנו נעימים לסביבה אנחנו דואגים למשוך אירועים דומים לחיינו. 

  בנוסף יש כלים משמעותיים שיכולים לעזור לנו לשמור על אנרגייה גבוה באמצעות תדרים סמפטיים העוזרים לנו ברמת האנרגיה ושומרים עלינו מתדרים אלקטרו מגנטיים שמקיפים את עולמנו היום (טלפון, מחשב, WIFI, מיקרוגל וכו').
  מוצרים כמו צמיד נחושת אנרגטי ומוצרי Qlink יכולים לעזור לכם בנושא זה .

בואו לשמוע את סטיב הארווי מסביר על חוק המשיכה 🧞‍♂️

כל השאלות והתשובות הנפוצות על חוק המשיכה

חוק המשיכה הוא חוק אוניברסלי שקובע שדומה מושך דומה. החוק אומר שלמחשבות, אמונות ורגשות שלנו יש את הכוח לעצב את המציאות שלנו ולמשוך חוויות מתאימות לחיינו.

על פי חוק המשיכה, כאשר אנו מתמקדים במחשבות חיוביות, רגשות וכוונות, אנו מושכים תוצאות חיוביות והזדמנויות. לעומת זאת, מחשבות ורגשות שליליים עלולה למשוך נסיבות לא רצויות. המפתח הוא ליישר את המחשבות, האמונות והרגשות שלנו עם מה שאנו רוצים להביא לידי ביטוי בחיינו.

חוק המשיכה הוא כלי רב עוצמה להשגת המטרות שלכם. על ידי קביעת כוונות ברורות, הדמיית התוצאות הרצויות שלכם ושמירה על חשיבה חיובית, אתם יכולים לשפר את הסיכויים שלך למשוך הזדמנויות, משאבים ותמיכה שתואמים את המטרות שלכם.

כדי לתרגל את חוק המשיכה, התחלו בהצבת המטרות והרצונות שלכם. לאחר מכן, דמיינו את עצמכם כאילו כבר השגתם את המטרות הללו והרגישו את הרגשות החיוביים הקשורים לכך, לוח חזון אישי יכול לעזור לכם למקד את המטרות שלכם ולדמיין את המציאות הרצויה.
התמקדו בהכרת תודה ובשפע, מתוך אמונה שמה שאתם מחפשים כבר בדרך. בצעו פעולה מעוררת השראה לקראת המטרות שלכם וסמוכו על התהליך.

חוק המשיכה יכול לתרום לתחושת האושר וההצלחה הכוללת שלכם בכך שהוא עוזר לכם להתמקד במחשבות ובאמונות חיוביות.
חשוב לזכור שחוק המשיכה אינו פתרון קסם. החוק עובד בשילוב עם נקיטת פעולה, השראה, בחירה מודעת וטיפוח חשיבה חיובית.

כמה מהאתגרים הנפוצים כוללים שמירה על חשיבה חיובית עקבית, התגברות על אמונות מגבילות עצמיות וניהול חוסר סבלנות או ספק. חשוב להיות סבלניים ולהתמיד, לסמוך על התהליך ולהתאים את מצב הרוח שלכם כאשר עולות מחשבות או מכשולים שליליים.

חוק המשיכה מתמקד בעיקר במשיכת חוויות והזדמנויות שמתאימות למחשבות ולרצונות שלכם.
בעוד שאתם יכולים להשפיע על האינטראקציות והיחסים שלכם באמצעות האנרגיה והפעולות שאתם עושים, חיוני לכבד את הרצון החופשי של אנשים אחרים.
ההתמקדות צריכה להיות בשיפור העצמי שלכם ומשיכת אירועים חיובים. 
ברגע שתשפרו את עצמכם ותהיו במקום אחר רב הסיכוים שהצד השני יצור קשר כי הוא רואה שאתם במקום טוב יותר.

אז מה היה לנו..

תוכן עניינים

לכל המאמרים שלנו

תמונה של חתול עם מיינדסט של אלוף שמשתקף כנמר

מיינדסט של האלוף – איך תקבלו אחריות מלאה על חייכם!

אימוץ מיינדסט של האלוף אינו עוד יעד, אלא מסע מתמשך של גילוי ושיפור עצמי. מדובר על פתיחות ללמידה, אימוץ אתגרים ולקחת אחריות מלאה על הפעולות שלנו ותוצאותיהן. עם הלקחים ממדריך הזה, יש לכם כעת את הכל הכלים לנווט את חייכם לעבר החלומות שלכם ולהפוך באמת לאלופים של חייכם.

קרא עוד »
פסל של בודהה עושה מיינדפולנס בנהר

מיינדפולנס להצלחה בחיים – המדריך המלא

בעולם שבו מתח והסחות דעת משתוללים, היכולת להתמקד ולהישאר רגועה היא קריטית. המדריך שלנו, "מיינדפולנס להצלחה בחיים – המדריך השלם", אמור לספק לכם את הכלים והטכניקות לאמץ את כוחה של מיינדפולנס. המדריך כולל אסטרטגיות לשיפור הריכוז, הפחתת מתח, שיפור מערכות יחסים וקידום רווחה כללית. על ידי שילוב מיינדפולנס בחיי היומיום, הקוראים יכולים לנצל את הפוטנציאל שלהם ולהגיע להצלחה גדולה יותר.

קרא עוד »

עוד בנושא

מהו תת המודע ואיך הוא פועל? תמונה המשקפת את תת המודע של הבנאדם על פי מחשבותיו חוק המשיכה ויצירת מציאות

מהו התת מודע ואיך מחשבה יוצרת מציאות?

קרה לכם שלפעמים שאתם מחליטים משהו והוא לא נמשך להרבה זמן? שהחלטתם להתחיל להתאמן ואחרי שבועיים הפסקתם? שהחלטתם להשקיע בפרוייקט חדש או לימודים או משהו אחר בחיים שלכם ואחרי כמה זמן זה נעלם? יש לזה כמה סיבות אבל הכל מתחיל מהתת מודע שלנו אבל בואו נעשה סדר..
Read More
לוח חזון 11 חלקים כדוגמה לתמונת קנבס של חברת 3WISH לוח חזון - כל מה שצריך לדעת

איך להכין לוח חזון שעובד ולהפוך את החלומות שלך למציאות

לוח חזון הוא כלי חיוני שיכול לשנות את חייכם ולעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. הכנו לכם הסבר קצר מדוע חשוב ליצור לוח חזון ולמה הוא כל כך יעיל: מבהיר את המטרות שלכם: יצירת לוח חזון דורשת ממכם להגדיר בבירור את המטרות שלכם ולדמיין אותן. כאשר יש ייצוג מוחשי של השאיפות שלכם, קל יותר להישאר ממוקדים במטרה. תזכורת מוטיבציה יומית: לוח החזון שלכם משמש כתזכורת יומית לחלומות ולרצונות האישיים שלכם. על ידי הצבתו במיקום גלוי, אתם חשופים כל הזמן למטרות שלכם, מה שיכול לשמור על המוטיבציה בדרך להצלחה ✅
Read More
תמונה מעוררת השראה ומוטיבציה של עלה שרוצה לגדול להיות עץ הגשמה עצמית מוטיבציה והצלחה

משפטי מוטיבציה והשראה של האנשים המצליחים בהיסטוריה

למשפטי מוטיבציה יכולים להיות השפעה חיובית על המחשבות, הרגשות וההתנהגויות שלנו. הם יכולים לעזור לנו: הגדילו את המוטיבציה והפרודוקטיביות שלכם: כאשר אנו קוראים או שומעים משפט מוטיבציה, זה יכול לעורר אותנו לפעולה ולהשיג את המטרות שלנו. שפרו את מצב הרוח שלכם: משפטי מוטיבציה יכולים לעזור לנו להתמקד בהיבטים החיוביים של חיינו ולהרגיש אופטימיים יותר לגבי העתיד. הפחיתו מתח וחרדה: משפטי מוטיבציה יכולים לעזור לנו למסגר מחדש את המחשבות שלנו ולראות אתגרים כהזדמנויות לצמיחה. הגבירו את הביטחון העצמי וההערכה העצמית שלכם: משפטי מוטיבציה יכולים להזכיר לנו את החוזקות והיכולות שלנו, ולעזור לנו להאמין בעצמנו.
Read More
תמונה של אטום הנמצא בתדרים אנרגטיים המשפיעים על חוק המשיכה חוק המשיכה ויצירת מציאות

כל מה שלא ידעתם על תדרים אנרגטיים

תדרים אנרגטיים הם תנודות של אנרגיה הקיימות סביבנו ובתוכנו. הם בלתי נראים לעין בלתי מזוינת, אבל יש להם השפעה משמעותית על הרווחה הפיזית, הרגשית והרוחנית שלנו. כל דבר ביקום מורכב מאנרגיה, והכל רוטט בתדר שונה. לגוף שלנו, למחשבות שלנו, לרגשות שלנו ואפילו לאובייקטים שסביבנו יש תדרים אנרגטיים ייחודיים משלהם.
Read More
תמונה של מאזניים המתארים את חוקי היקום חוק המשיכה ויצירת מציאות

12 חוקי היקום ליצירת מציאות

כבר שנים רבות ידוע לגורואים, מורים רוחניים מדענים וכו', שהיקום פועל על פי 12 חוקי יסוד שיתקיימו תמיד בכל הנסיבות ובלי יוצא מן הכלל. בהבנת חוקי היקום נמצא כלי יקר שמאפשר לנו לשנות את דרכנו שבה אנו יוצרים ומשפיעים על המציאות. המחקר וההבנה של אלו החוקים מאפשרים לנו לנצל את הכוחות הטבעיים של היקום כדי להביא את הרצון שלנו לממש וליצור את המציאות שאנחנו מרגישים הכי טוב עם היא. בעזרת הבנה אמיצה של כל אחד מחוקי היקום, אנחנו יכולים לשנות כיוון, לכוון את האנרגיה ולשים לה גבולות - ובכך ליצור את המציאות האישית שאנחנו מעוניינים בה.
Read More

אנחנו אתכם בשנה המאתגרת הזאת - 20% על כל האתר .

Open chat
צריך עזרה?
שלום👋
איך אפשר לעזור?