מדיניות החזרים וביטולים

 ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה  בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981

1.ניתן להחזיר ולקבל זיכוי מלא על מוצר / תמונת קנבס תוך 14 ימים מרגע הזמנת מוצר / תמונת קנבס מהאתר בלבד וללא עלות דמי המשלוח ובתנאי שלא נעשה בו כל פגם אפשרי כשהוא ארוז באריזתו המקורית.

2.במקרה של פגם יש להעביר תמונה אל שירות הלקוחות במספר 0555646503 או בכתובת המייל שלנו [email protected] עם צילום תמונה של הפגם , במידה ואכן רכשתם מוצר / תמונת קנבס ושירות הלקוחות אישר שהיה פגם אפשר לקבל את המוצר / תמונת קנבס ללא עלות או לקבל זיכוי כספי מלא על המוצר / תמונת קנבס ללא עלות דמי המשלוח ויש להעביר את המוצר / תמונת הקנבס בחזרה אל החברה במשלוח או בהגעה אל המיקום שלנו.

3.הנהלת החברה והאתר רשאית להחליט לא להדפיס תמונה במידה התמונה שנשלחה להדפסה מהווה בעיה אתית או פוגענית ולזכות את הכרטיס אשראי של המשתמש.

4.במידה ונעשה שימוש במוצר / תמונת קנבס שרכשת/ה ונוצר פגם על ידך החברה רשאית לא לבצע זיכוי או לקבל החזר מלא .

5.במידה ובוצעה הזמנה בעיצוב אישי , גדלים שונים או דרישות ספציפיות, אין אפשרות לבטל אלא אם שלחת מייל או התקשרת לשירות לקוחות תוך 48 שעות מקבלת המוצר / תמונת קנבס ולקבל זיכוי מלא ללא עלות דמי המשלוח שלא נוצר על ידך פגם כלשהו במוצר / תמונת קנבס .

מדיניות ביטולים והחזרים ללוח חזון :

  1. לוח חזון נעשה בעיצוב אישי ולכן בעת הזמנת לוח חזון הלקוח/ה מקבל/ת סקיצה ראשונה , במידה והלקוח/ה רוצה לשנות חלק מהעיצוב ניתן לשנות עד שלוש תמונות בחלקים ללא עלות נוספת , כל שינוי נוסף מעל ל-3 תמונות יעלה 10  ש"ח לכל שינוי נוסף.
  2. במידה והלקוח/ה לאחר הסקיצה לא רוצה להזמין או לא רוצה לשנות , הלקוח/ה רשאי לקבל זיכוי מלא לפני שהתמונה יצאה לדפוס (התמונה לא תצא לדפוס לפני אישור לקוח).
  3. במידה והלקוח/ה רכש/ה לוח חזון ואישר/ה את הסקיצה ונשלח אליו או אליה הלוח חזון , אין אפשרות לקבל החזר כספי או זיכוי מכיוון שזה עיצוב אישי .
  4. במידה ויש פגם בלוח חזון בעת קבלת ההזמנה יש להעביר הודעת וואטסאפ או בכתב במייל [email protected] , צוות החברה יבחן את הפגם ולאחר מכן נחליט אם תהיה אפשרות לקבל הזמנה נוספת של אותו לוח חזון בעיצוב אישי ללא עלות.
  5. במידה ונעשה שימוש בלוח חזון שנרכש ונוצר פגם על ידי הלקוח אין החזר כספי על המוצר.
 
 תנאי לרכישה באתר – כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה 

מדיניות אספקת מוצרים

אספקת המוצר בימי העסקים א – ה, המשלוח הוא משלוח חינם לכל הארץ והאתר מתחייב לספק את ההזמנה עד 8 ימי עסקים, האתר לא ישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע"י צד ג' אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.

אחריות המוצר

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד.

הג'ני של חברת 3WISH יושב וקורא ספר על מדיניות החזרים תמונות קנבס ולוח חזון

אנחנו אתכם בשנה המאתגרת הזאת - 20% על כל האתר .

Open chat
צריך עזרה?
שלום👋
איך אפשר לעזור?