כל מה שלא ידעתם על תדרים אנרגטיים

תדרים אנרגטיים הם תנודות של אנרגיה הקיימות סביבנו ובתוכנו. הם בלתי נראים לעין בלתי מזוינת, אבל יש להם השפעה משמעותית על הרווחה הפיזית, הרגשית והרוחנית שלנו. כל דבר ביקום מורכב מאנרגיה, והכל רוטט בתדר שונה. לגוף שלנו, למחשבות שלנו, לרגשות שלנו ואפילו לאובייקטים שסביבנו יש תדרים אנרגטיים ייחודיים משלהם.

מה זה בכלל תדרים אנרגטיים?

תדרים אנרגטיים הם מונח המתייחס לקצבו בו האנרגיה רוטטת או מתנופפת בתוך מערכת מסוימת, למעשה כל דבר ביקום, כולל חומר מורכב מאנרגיה.
מחקרים מדעיים מראים שכל רגש, חומרים פיזיים, חוויה וכל דבר אחר מורכבת מאנרגיה ורק התרכובת משתנה.
למעשה על פי תורת הקוונטים כל החומר ביקום מורכב מאנרגיה, כן גם אנחנו כבני אדם ויצורים חיים.

תורת הקוונטים היא תורה פיזיקלית שמוכיחה שיש תדר אנרגטי מסוים לכל דבר ומושך אליו תדרים דומים, אנחנו יכולים למשוך אלינו תדרים דומים על ידי התדר האנרגטי שאנחנו משדרים, המוח והלב שלנו משדרים תדרים אנרגטיים כל הזמן ואנחנו מושכים אלינו למעשה כמו מגנט את התדרים שדומים לנו.

בנוסף, תורת הקוונטים מספקת תיאוריות ויכולות ניבוי של תופעות שלא ניתנות להסבר במכניקה הפשוטה והקלאסית, לפעמים קורים לנו דברים בחיינו או בחייהם של אחרים שאין איך לתאר או להסביר.
תורת הקוונטים מוכיחה שיש את 12 חוקי היקום המסבירים על ידי אנרגיה ותדרים.

איך תדרים אנרגטיים משפיעים עלינו?

אז אחרי שהבנו מה זה תדרים אנרגטיים בואו נבין איך זה קשור אלינו ומה אפשר לעשות איתם.

הגוף שלנו מורכב מחלקיקים אטומים (נויטרונים, פרוטונים וכ'ו) וכך גם כל משהו פיזי אשר נמצא בעולם שלנו.
המוח והלב שלנו אחראיים על הוצאת תדר אנרגטי בכדי למשוך לחיינו בדיוק כמו מגנט תדרים שדומים לתדר שלנו. כל מה שקורה בחיינו נובע כי תדר אנרגטי משך אליו תדר אנרגטי דומה, אנחנו יוצרים את המציאות שלנו על פי המחשבות שלנו, הרגשות שלנו שאנחנו משדרים ליקום.

תמונה של אטום שממנו מורכב כל דבר בשביל הסבר על מחשבה יוצרת מציאות וחוק המשיכה

איך התדר האנרגטי שלנו משפיע על יצירת מציאות?

כמו שהבנו כל דבר ביקום שלנו מורכב מתדרים אלקטרומגנטיים, תדרים אנרגטיים אשר מושכים אליהם את התדרים הדומים להם.
בשביל למשוך אירועים הגורמים לשמחה, אושר, עושר, אהבה, התרגשות, סיפוק, שקט נפשי וכו' חשוב שתמיד נהיה באנרגיה גבוהה הגורמת לנו להרגיש טוב, להרגיש שמחים, מאושרים ואסירי תודה.
היקום יהפוך הרים יזיז כוכבים וידאג למשוך אילכם דברים שיגרמו לכם להרגיש בדיוק את אותם הרגשות שהרגשתם כי ככה חוק המשיכה עובד.

במידה ואדם חלילה מתמרמר כל היום, מרגיש רע בנוגע למשהו, מדבר לשון הרע או נמצא ברגש שלילי אחר היקום ידאג לשלוח לו אירועים שיגרמו לו להמשיך להרגיש את אותם הרגשות.

בגלל זה חשוב מאוד לדאוג להרגשה חיובית והסתכלות חיובית גם באירועים פחות סימפטיים שקורים לנו כי אם נרגיש טוב ונבין שלא משנה מה נשאר ברגשות חיוביים ונדאג אפילו להרגיש קצת יותר טוב ממה שאנחנו מרגישים עכשיו, נזרוק את האחריות על היקום\אלוהים (כל אחד איך שנוח לו לקרוא לזה) הוא ידאג להפוך את זה לטובתכם בשביל שתמשיכו להרגיש אסירי תודה ומאושרים.

אתם לא תדעו איך אתם לא תדעו למה אבל זה יקרה

הנה כמה פעולות שיכולות לעזור לכם למשוך דברים טובים לחייכם

1. מחשבות חיוביות

תרגילו את עצמכם לחשוב בצורה חיובית , גם אם קורה אירוע פחות טוב תזכרו שזה פרשנות שלנו ורב האירועים הם 90% איך אנחנו מגיבים אליהם.
תאמינו שהכל יסתדר לטובתכם ותדאגו להרגיש טוב עם עצמכם ושהמחשבות שלכם יהיו במקום הנכון.
חשוב תמיד להסתכל על חצי הכוס המלאה ולהגיד – יהיה טוב אני לא יודע למה אני לא יודע איך אבל מאמין שזה יסתדר לטובתי.
תזכרו ברגעי האושר שלכם, תחשבו מחשבות חיוביות הגורמות לכם אושר ושמחה על דברים שקורים לכם בחיים ותהיו אסירי תודה על מה שיש לכם כרגע.
כנראה שחוק המשיכה לא יאחר להגיע ובזמן הנכון אתם תבינו למה האירוע הזה קרה.

איש מזמן מחשבות חיוביות בשביל לזמן על פי חוק המשיכה

2. לוח חזון אישי

  1. לוח חזון המכיל את המטרות והחלומות שלכם הוא כלי חושב מאוד מכיוון שהוא מביא לידי ביטוי בעולם הפיזי את החלומות והמטרות שלכם.
    ברגע שתסתכלו על הלוח חזון ותדמיינו את עצמכם בתמונה או כאלו כבר השגתם את מבוקשכם אתם תשדרו את הרגשות שהייתם מרגישים לולא השגתם את מבוקשכם והיקום בזמן הנכון לא יאחר וידאג לאירועים, הזדמנויות ומקרים שיגיעו עד אליכם .
    היקום יזיז הרים יוציא את הדברים הלא רלוונטיים מחייכם וידאג למקד אתכם במטרות שגורמות לכם להרגיש מאושרים עלי ידי הרגשות המתעוררים בצפייה ודמיון שלכם עצמכם בחלומות שלכם.
    זכרו תת המודע שלנו לא יודע להבחין בין דמיון למציאות מה שאומר שככל שתאמינו בזה יותר ככה זה יגיע לחייכם מהר יותר.

3. אנרגיות טובות

תהיו מאושרים על מה שיש לכם כיום ותגידו תודה כל יום על כך, בוקר וערב.
חשבו על איך לעשות טוב לעצמכם ולסביבה שלכם, מעשה טוב אחד יגרום לכם להרגשה מדהימה וחזקה שתחזור אליכם על ידי חוק המשיכה.

תאמינו שכל דבר שקורה הוא לטובתכם ויש סיבה, תרגישו שיש לכם השגחה פרטית ותדעו שכל מה שקורה בחייכם לטוב ולרע מגיע מסיבה כלשהי.
הכל באחריותנו וכשאנחנו מבינים את זה אנחנו יכולים לעשות משהו בנידון בכדי ליצור משהו חדש.

משהי משדרת אנרגיות טובות באמצעות חוק המשיכה ומקבלת מסרים דרך מספרים

4. מניעה מקרינה סולרית

בעידן שאנו חיים בו היום אנחנו מוקפים בקרינה עצומה.
המכשירים הסלולריים שלנו המופעלים על ידי קרינה המשבשת לנו את התדר וגורמת לנו להיות יותר חלשים בקרבתם וכך גם לעוצמת התדר שאנו משדרים.
מהלוויינים שיש מחוץ לכדור הארץ, עמודי החשמל עד למוצרים הבסיסיים כיום בכל בית – סמארטפון, WIFI, אוזניות אלחוטיות, מיקרוגל ועוד המון מוצרי חשמל נוספים.

כמובן שאנחנו לא יכולים לברוח מזה אבל מה שאנחנו יכולים כן לעשות זה לגרום לגוף שלנו להתמודד עם זה הרבה יותר טוב וכן לתת לו את הכח שהיה לו לולא היו המכשירים האלו.
לכן אחד הדברים המומלצים שעוזר לשמור על התדרים האנרגטיים שלנו נקיים זה תליוני QLINK, זה למעשה תליון המשתמש בטכנולוגית תהודה סימפטית (SRT), בתוך התליון יש אבן שבה החדירו תדרים סימפטיים, תדרים אלו עוזרים לשמור על האנרגיות הטבעיות של הגוף וכך נותן לנו הגנה טבעית על הבריאות שלנו ועל האנרגיות שלנו .

לסיכום, כולנו מורכבים מאנרגיה פשוט בתרכובת שונה, האנרגיה מושכת אנרגיה דומה לה על פי חוק המשיכה שהוא אחד מחוקי היקום החשובים ביותר שמשפיעים על חיינו.
לכן חשוב מאוד שנהיה בשלווה וחשיבה חיובית והבנה שאנחנו אלה שאחראים על המציאות שלנו ועל האירועים שקורים בחיינו.

תאמינו בעצמכם, תאמינו שיהיה לכם טוב ושכל מה שקורה לכם עכשיו הוא לטובה ויש לו סיבה בשביל שהמטרות והחלומות שלכם יתגשמו

תדרים אנרגטיים הם הקצב בו אנרגיה רוטטת.
החוק המשיכה מתייחס לרעיון שהדברים שדומים להם ימשכו אחד לשני. כאשר אנו מתאימים את תדרינו האנרגטיים למציאות שאנחנו מעוניינים ליצור, אנו יוצרים מציאות המתאימה לאנרגיה שאנחנו משדרים.

לוח החזון הוא כלי חשוב בתהליך השיגות והצלחה. זוהי תמונה שמתארת את המטרות והחלומות שלך בצורה חיובית ומפורטת. על ידי התמקדות בתדרים אנרגטיים חיוביים ובהשראה מהחלומות המתוארים בלוח החזון, אתם מקרבים את עצמכם למציאות שאתם מרגישים יותר טוב בה.

ועל פי חוק המשיכה ככל שתרגישו יותר טוב ככה הוא ימשוך אירועים שיגרמו להרגשה הזאת לחזור שוב ושוב

תליון קיו לינק הוא תכשיט המיועד לשפר את התדרים האנרגטיים של האדם. הוא משתמש בטכנולוגיית ההתקנה הסימפטטית (SRT) כדי לייעץ תדרים חיוביים ומאוזנים המשפיעים על הרגשות והחיובים שלך.

האמונה במחשבה יוצרת מציאות מסמלת את הרעיון שמחשבותיך ותחושותיך יכולות להשפיע על המציאות שאתה חוויה. על פי הגישה הזו, כאשר אתה מתמקד בתחושות ומחשבות חיוביות ומקוריות, אתה יוצר תדר אנרגטי חיובי המכוון ליצירת המציאות שאתה מרגיש כי היא מתאימה לך.

סרטון המסביר איך החוק עובד עם תדרים, הסוד של חוק המשיכה!✅

אז מה היה לנו עד עכשיו..

תוכן עניינים

לעוד מאמרים שלנו

תמונה של חתול עם מיינדסט של אלוף שמשתקף כנמר

מיינדסט של האלוף – איך תקבלו אחריות מלאה על חייכם!

אימוץ מיינדסט של האלוף אינו עוד יעד, אלא מסע מתמשך של גילוי ושיפור עצמי. מדובר על פתיחות ללמידה, אימוץ אתגרים ולקחת אחריות מלאה על הפעולות שלנו ותוצאותיהן. עם הלקחים ממדריך הזה, יש לכם כעת את הכל הכלים לנווט את חייכם לעבר החלומות שלכם ולהפוך באמת לאלופים של חייכם.

קרא עוד »
פסל של בודהה עושה מיינדפולנס בנהר

מיינדפולנס להצלחה בחיים – המדריך המלא

בעולם שבו מתח והסחות דעת משתוללים, היכולת להתמקד ולהישאר רגועה היא קריטית. המדריך שלנו, "מיינדפולנס להצלחה בחיים – המדריך השלם", אמור לספק לכם את הכלים והטכניקות לאמץ את כוחה של מיינדפולנס. המדריך כולל אסטרטגיות לשיפור הריכוז, הפחתת מתח, שיפור מערכות יחסים וקידום רווחה כללית. על ידי שילוב מיינדפולנס בחיי היומיום, הקוראים יכולים לנצל את הפוטנציאל שלהם ולהגיע להצלחה גדולה יותר.

קרא עוד »

עוד בנושא

מהו תת המודע ואיך הוא פועל? תמונה המשקפת את תת המודע של הבנאדם על פי מחשבותיו חוק המשיכה ויצירת מציאות

מהו התת מודע ואיך מחשבה יוצרת מציאות?

קרה לכם שלפעמים שאתם מחליטים משהו והוא לא נמשך להרבה זמן? שהחלטתם להתחיל להתאמן ואחרי שבועיים הפסקתם? שהחלטתם להשקיע בפרוייקט חדש או לימודים או משהו אחר בחיים שלכם ואחרי כמה זמן זה נעלם? יש לזה כמה סיבות אבל הכל מתחיל מהתת מודע שלנו אבל בואו נעשה סדר..
Read More
לוח חזון 11 חלקים כדוגמה לתמונת קנבס של חברת 3WISH לוח חזון - כל מה שצריך לדעת

איך להכין לוח חזון שעובד ולהפוך את החלומות שלך למציאות

לוח חזון הוא כלי חיוני שיכול לשנות את חייכם ולעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. הכנו לכם הסבר קצר מדוע חשוב ליצור לוח חזון ולמה הוא כל כך יעיל: מבהיר את המטרות שלכם: יצירת לוח חזון דורשת ממכם להגדיר בבירור את המטרות שלכם ולדמיין אותן. כאשר יש ייצוג מוחשי של השאיפות שלכם, קל יותר להישאר ממוקדים במטרה. תזכורת מוטיבציה יומית: לוח החזון שלכם משמש כתזכורת יומית לחלומות ולרצונות האישיים שלכם. על ידי הצבתו במיקום גלוי, אתם חשופים כל הזמן למטרות שלכם, מה שיכול לשמור על המוטיבציה בדרך להצלחה ✅
Read More
תמונה מעוררת השראה ומוטיבציה של עלה שרוצה לגדול להיות עץ הגשמה עצמית מוטיבציה והצלחה

משפטי מוטיבציה והשראה של האנשים המצליחים בהיסטוריה

למשפטי מוטיבציה יכולים להיות השפעה חיובית על המחשבות, הרגשות וההתנהגויות שלנו. הם יכולים לעזור לנו: הגדילו את המוטיבציה והפרודוקטיביות שלכם: כאשר אנו קוראים או שומעים משפט מוטיבציה, זה יכול לעורר אותנו לפעולה ולהשיג את המטרות שלנו. שפרו את מצב הרוח שלכם: משפטי מוטיבציה יכולים לעזור לנו להתמקד בהיבטים החיוביים של חיינו ולהרגיש אופטימיים יותר לגבי העתיד. הפחיתו מתח וחרדה: משפטי מוטיבציה יכולים לעזור לנו למסגר מחדש את המחשבות שלנו ולראות אתגרים כהזדמנויות לצמיחה. הגבירו את הביטחון העצמי וההערכה העצמית שלכם: משפטי מוטיבציה יכולים להזכיר לנו את החוזקות והיכולות שלנו, ולעזור לנו להאמין בעצמנו.
Read More
תמונה של אטום הנמצא בתדרים אנרגטיים המשפיעים על חוק המשיכה חוק המשיכה ויצירת מציאות

כל מה שלא ידעתם על תדרים אנרגטיים

תדרים אנרגטיים הם תנודות של אנרגיה הקיימות סביבנו ובתוכנו. הם בלתי נראים לעין בלתי מזוינת, אבל יש להם השפעה משמעותית על הרווחה הפיזית, הרגשית והרוחנית שלנו. כל דבר ביקום מורכב מאנרגיה, והכל רוטט בתדר שונה. לגוף שלנו, למחשבות שלנו, לרגשות שלנו ואפילו לאובייקטים שסביבנו יש תדרים אנרגטיים ייחודיים משלהם.
Read More
תמונה של מאזניים המתארים את חוקי היקום חוק המשיכה ויצירת מציאות

12 חוקי היקום ליצירת מציאות

כבר שנים רבות ידוע לגורואים, מורים רוחניים מדענים וכו', שהיקום פועל על פי 12 חוקי יסוד שיתקיימו תמיד בכל הנסיבות ובלי יוצא מן הכלל. בהבנת חוקי היקום נמצא כלי יקר שמאפשר לנו לשנות את דרכנו שבה אנו יוצרים ומשפיעים על המציאות. המחקר וההבנה של אלו החוקים מאפשרים לנו לנצל את הכוחות הטבעיים של היקום כדי להביא את הרצון שלנו לממש וליצור את המציאות שאנחנו מרגישים הכי טוב עם היא. בעזרת הבנה אמיצה של כל אחד מחוקי היקום, אנחנו יכולים לשנות כיוון, לכוון את האנרגיה ולשים לה גבולות - ובכך ליצור את המציאות האישית שאנחנו מעוניינים בה.
Read More

אנחנו אתכם בשנה המאתגרת הזאת - 20% על כל האתר .

Open chat
צריך עזרה?
שלום👋
איך אפשר לעזור?