אז מי אנחנו בעצם?

חן אבוטבול ואלעד פרטליס בעלים 3WISH

מה זה 3WISH ומה אנחנו עושים בעצם?

את המיזם הזה שנקרא 3WISH הקמנו במטרה להעלות את המודעות לחוק המשיכה ויצירת מציאות, כנראה שכולנו אי פעם שמענו על מושגים כמו הסוד, חוק המשיכה, מחשבה יוצרת מציאות ועוד המון דברים אחרים על התחום.

יש המון ספקות והרבה שמאמינים בדרך חיים הזו ויש גם את אלו שלא, בשנים האחרונות חקרנו לעומק את הנושא כל אחד מאיתנו ברמה האישית והתפתחותית שלו.
למדנו מהמון מנטורים, קראנו עשרות ספרים, ראינו הרצאות של אנשים מצליחים, פודאסטים על חשיבה ומיינדסט וכמובן מחקרים את השפעות החשיבה והתדר שלנו המשפיעות על החומר.
משם לא יכולנו שלא לשים לב שלכל אדם מצליח שהשיג את המטרות והחלומות של כולנו היה משהו משותף, היה משהו דומה שהיה כמעט זהה לכל אחד מהאנשים המצליחים שכולנו מכירים וזה המיינדסט וצורת החשיבה שלהם.
אבל רגע.. אז זאת צורת חשיבה מה קשור חוק המשיכה ולוח חזון?
אז זהו, כל אחד ואחד מהם מודע לחוקי היקום ודואג ליישם אותם ולהשתמש בהם בחייו הפרטים ובכדי להשיג את ההצלחה שלו.

כנראה שאם הגעתם לאתר הזה מוטיבציה והגשמה עצמית מעניינת אתכם באיזה שהיא דרך, אנחנו עברנו המון מנטורים ולא באים לייעץ או להחליף אף אחד מהם, אנחנו באים לתת כלים.
אני זוכר שאני הלכתי ללמוד את התחום מאחד המאמנים לחוק המשיכה בארץ הוא קודם ביקש ממני להכין לוח חזון, לוח שמראה את המטרות שלי כדי שאתחנת את תת המודע שלי לזמן לחיי את האירועים שיגרמו לי להשיג את המטרות האלו.

במהלך השגרה שלי הייתי מאוד עמוס ולא באמת היה לי זמן וכוח ללכת לקנות לוח שעם, להדפיס תמונות, לרשום משפטים וגם בנינו זה היה יוצא ממש לא יפה ולא הייתי רוצה לתלות את זה..
עם הזמן התחלנו להבין שאנחנו לא היחידים ששמעו על לוח חזון (ויז'ן בורד) ולא "מצאו זמן" ללכת ולבנות אחד.
בנינו פלטפורמה שדרכה אפשר דרך המחשב לבנות את הלוח שרציתם כך שיגע עד לבית שלכם לוח פיזי כתמונת קנבס או כזכוכית ארילית לבחירתכם ומשם להגשים את המטרות שלכם.

במהלך המחקר האישי שכל אחד מאיתנו עובר בדרך להגשמת המטרות שלו וכמובן שנשתף פה איך אנחנו מרגישים עם הכלים האלו ואיך זה עוזר לנו להגשים את מטרותינו.

הוספנו עוד כלים כמו: תמונות מוטיבציה שיעזרו דרך תמונה או דמות נערצת לשמור על משפט המייצג מיינדסט מסויים, צמידי נחושת שהנחושת ידוע בתחום כמשפיע על אנרגיית הגוף ויש בה סגולות, תליוני Q-LINK השומרים על רמת אנרגיית הגוף ותדר יציב למרות כל הקרינה שאנחנו נחשפים עליה ביום יום וכמובן עוד יהיו המון כלים שיעזרו לכם להעלות את רמת האנרגיה שלכם בכדי שתהיו בתדר אחד עם מטרותיכם.

איך הגענו לרעיון?

כמו שרשמנו למעלה עברנו המון בכל מה שקשור להתפתחות אישית ובאמת שאנחנו לא באים לספר לכם פה מעשיות וחלומות שלא מגובות בהמון עדויות של אנשים המוצלחים ביותר שהשיגו את כל מטרתם ואת חלומם ולתת לכם את הידע והערך שצברנו במאמרים לגמרי במתנה כדי לתת לכל אחד ואחד את ההזדמנות לבחור להגשים את החלום שלו וללכת בעקבותיו עד הסוף.

שנינו בנינו לוחות חזון בלוח שעם ונחשו מה? אף אחד מאיתנו לא באמת הסתכל או תלה אותו יותר מידי, המון עדויות יש על אנשים שהגשימו את מטרותיהם על ידי תכנות תת המודע וכלים פרקטיים באמצעות לוח חזון.
הבנו שיש פה משהו שלא עלו עליו עדין, אוכלוסיה שלמה שהולכת למאמנים וחוקרת ולומדת בכדי להגשים את עצמה, כדי שהיא לא תהיה עוד עכבר במרוץ העכברים שהכתיבו לכולנו, אוכלוסיה שלמה שרודפת אחרי המטרות והחלומות שלה ולא תהיה מוכנה לוותר עד שתשיג אותם.
לכן הרמנו את הכפפה והחלטנו לבנות את המיזם הזה שנקרא 3WISH, המטרה היא שכל אחד ואחד יגדיר את המטרה האישית שלו.
מניח שאם אשאל כל אחד שקורא את המאמר הזה – איפה תהיו בעוד 5 שנים מהיום? כל אחד יגיד בגדול מה הוא רוצה ולא יהיה מדויק לגבי מה הוא רוצה.

חשוב להגיד-  על פי חוק המשיכה אתם צריכים להיות בתשוקה בוערת לגבי מטרה מוגדרת, ואם אין לכם מטרה מוגדרת זה כמו רכב שנוסע ללא יעד.

ובגלל זה חשוב שהמטרות שלכם יהיו מול העיניים אבל גם בצורה הראויה להם. אלא המטרות שלכם!
אתם רוצים להסתכל עליהם ולהנות ממה שאתם רואים.
שהחלומות שלכם יראו יוקרתיים! בעלי כח ושיעוררו לכם הרגשה של מרץ לצאת ולעשות עוד צעד קטן לעבר המטרה.

מניסיון אישי שלנו, קשה מאוד להיות דבקים במטרה כשהיא לא מול העיניים ולא לתזכר את עצמך כל הזמן למה אני רוצה את זה, איפה אני היום ולאן אני אגיע כשאשיג את כל מה שיש בלוח חזון שלי.

תסתכלו על המטרות שלכם, אנחנו מניחים שהם יוקרתיים ושווים מאמץ אז כמובן נתייחס לזה בהתאם ונדאג לכם לעיצוב יוקרתי ככל שניתן בכדי שבכל פעם שתעברו ליד הלוח הוא יתפוס לכם את העין ופשוט תעלו חיוך.

אז מי אנחנו?

חן אבוטבול- היי קוראים לי חן אני בן 29 וב4-5 שנים האחרונות נחשפתי לחוק המשיכה, למדתי אותו כל פעם יותר ויותר, טעיתי המון אבל זה מה שגרם לי להיות קצת יותר קרוב לתשובה הנכונה לגבי זה בכל פעם.

למדתי המון קורסים בתחום, הייתי אצל מאמנים לחוק המשיכה בארץ שהם מאוד מצליחים, קראתי המון ספרים על התפתחות אישית, הצלחה וחוק המשיכה.
אשתף על עצמי שאני בכל בוקר מסתכל על הלוח חזון, רושם תודות על הדברים הנפלאים שיש לי והשגתי בחיים ואני מרגיש כל פעם שהכל מסתדר פשוט לטובתי.

אני בדרך למטרות האישיות שלי ואני שמח על הדרך שאני עובר בכל יום ורואה את הניסים הקטנים שמובילים לדרך, לאירועים ולחוויות שאני עובר בשביל הגשמת המטרות האישיות שלי.

ברמה המקצועית אני היום איש שיווק דיגיטלי בחברת פרסום לקידום אתרים בגוגל ואיש מכירות בתחום השיווק הדיגיטלי, הנכס הדיגיטלי הזה הוא הבייבי שלי – אני מרגיש שליחות ושמח על כך שאת החוויות ואת הדרך חשיבה שאני עברתי ולמדתי במהלך המון הרצאות, קריאה והצלחה אישית אני יכול לשתף אתכם כאן בידע שצברתי.

אני נרגש ושמח כל פעם לראות מחדש את המטרות שלכם בלוחות שאתם מזמינים ויודע שאם רצון ומשמעת עצמית אתם יכולים להגשים את הכל.

אלעד פרטליס- נעים להכיר אני אלעד פרטליס , בן 27 במקור מעמק חפר , אני מגיל 18 עזבתי את הבית של ההורים ויצאתי להשכיר דירה בגלל מחלה כרונית שהתגלתה אצלי ממש כחודש לפני הגיוס לצבא.
גילו לי קרוהן חשבתי שחרב עלי עולמי ולכן קיבלתי פטור רפואי מצה"ל .

המחלה שלי לא נבעה בגלל גנטיקה או אורח חיים לא בריא, אלא בגלל לחץ, סטרס הרגשתי מאוד לחוץ והייתי נכנס מסיטואציות רבות.

בגיל 21 לאחר שאני כבר 3 שנים עם טיפול תרופתי שמזיק לי החלטתי שאני משנה את המיינדסט, אמרתי לעצמי זה לא גנטי וכל עוד זה בא מהראש זה ילך מהראש ולכן התחלתי ללמוד ולחקור בכדי להתגבר על מחלת הקרוהן שלי.
הטמעתי לעצמי כמשפט – "זה בא מהראש שלי וזה יצא בזכות הראש שלי".

התחלתי ללמוד על חשיבה חיובית ואיך היא משפיעה על הגוף ועל ההצלחה בחיים, הבנתי שהאנשים המצליחים בעולם אלו שהתחילו מכלום והפכו להצלחה עולמית ועובדים בדיוק באותה השיטה.
כתוצאה מכך התחלתי לחשוב חיובי מה שהשפיע באופן ישיר על הרגש שלי, מה שגרם לי להרגיש לאט לאט יותר טוב ולהצליח להתגבר באופן כמעט עצמאי וללא כדורים על המחלה לגמרי באמצעות החשיבה שלי.
הבנתי למה הדרך התמודדות שלנו כל כך חשובה ואיך תגובה לסיטואציה בצורה שונה בחיים משפיעה באופן ישיר על הבריאות וההצלחה שלנו בחיים .

כיום, אני מלווה אנשים להגשמת החלומות שלהם ב3WISH העסק הזה הוא בייבי האישי שלי שאני מרגיש שליחות לעשות אותו ואין דבר יותר ממלא מלראות את האדם שמקבל את התמונה שלו ורואה את המטרות שלו בעיניים מתמלא במוטיבציה, שמחה ורעב להצלחה.

בחיי האישיים אני מתעסק בתחום המכירות אני אדם של אנשים ואוהב לעזור לתת וכמובן לשנות את המיינדסט של כל אדם שצריך הכוונה, אני לא מנטור אני מדבר מניסיון חיים האישי שלי וממה שלמדתי שעזר לי לרפא את המחלה שאיתה התמודדתי כמעט לבדי.

 

אנחנו אתכם בשנה המאתגרת הזאת - 20% על כל האתר .

Open chat
צריך עזרה?
שלום👋
איך אפשר לעזור?